BATON WARSZAWSKI – IDEALNA PRZEKĄSKA DLA BEZGLUTENOWCA I NIE TYLKO :)

Moją pierwszą recenzję na blogu pragnę poświęcić Batonowi Warszawskiemu. Dlaczego właśnie jemu? Gdyż osobiście znam jego twórców i mogę ręczyć za jakość tego produktu – nie będziecie rozczarowani!

 

Baton Warszawski towarzyszył mi w trakcie podróży do Holandii. Jest niezwykle praktyczny – mieści się do każdej torebki (nawet tej najmniejszej ;)), ma długi termin ważności i co najważniejsze w takich sytuacjach – daje uczucie sytości na bardzo długo ^_^

Baton Warszawski sprawdza się w każdej sytuacji

Batony nie zawierają glutenu, laktozy, orzechów arachidowych, sacharozy ani jajek. W składzie znajdziemy za to same zdrowe rzeczy: mąka gryczana (mielona własnoręcznie!), siemię lniane, sezam, słonecznik, olej kokosowy i ksylitol. Dostępne są w kilku wariantach smakowych: żurawina & czekolada, figi & goja z miodem gryczanym oraz śliwka & cynamon. Z tego co mi wiadomo wkrótce planowana jest premiera nowych smaków :) 

 

Więcej informacji o Batonie i jego twórcach znajdziecie na stronie batonwarszawski.pl i ich fun page’u.

 

Podsumowując, Baton Warszawski to idealna przekąska w domu, pracy czy na wyjeździe. Szczerze polecam wszystkim bezglutenowcom (i nie tylko!) i właśnie zamawiam kolejną porcję Batonów! :)

KorpoBaton :) Skład Batonu Warszawskiego Baton Warszawski od kuchni

Kasia – Leworęczny Bezglutenowiec

4 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.